آشنایی با ما

هدف بعلاوه چیست؟

از دید ما، در آینده‌ای بسیار نزدیک کار و کسب‌ها دو دسته بیشتر نخواهند بود، کاروکسب‌هایی که آنلاین شده‌اند یا آن‌هایی که دیگر وجود ندارند و می‌توان به جرات گفت که موفقیت، فقط در آنلاین یا دیجیتالی شدن نیست، بلکه در چگونه و با چه استراتژی و اهدافی آنلاین شدن است.

بعلاوه،  یک تغییر است که به زودی  در حوزه کاری شما رخ خواهد داد. هدف فقط راه اندازی و اجراء خدمات دیجیتال مارکتینگ نیست، بلکه رسالت اصلی ما علاوه بر اجرای خدمات این است که راهبردها و فعالیت های مجموعه را بر اساس دریافت بازخورد، توسعه و حس رضایت مشتریان خود تنظیم کنیم. ماموریت اصلی بعلاوه این است که دوستان و مشتریان ما رشد کار و کسب خود را به صورت عینی ببینند و لمس کنند.

برخی از مهم ترین اهداف و ماموریت‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات بعلاوه شرح ذیل است:

  • ایجاد حس رضایت و لمس توسعه واقعی در کاروکسب شما
  • ارتباط بلند مدت و پشتیبانی موثر
  • ایده پردازی و ایجاد راه‌حل های خلاقانه
  • رشد و ارتقاء برند و افزایش فروش
200

پروژه های تکمیل شده

95%

درصد رضایت از پیشرفت پروژه و پشتیبانی

12

در حال انجام

در نتیجه با توجه به دغدغه‌ها و نیاز بازار، در سال 1398 مجموعه‌ای با ترکیبی از متخصصین حرفه‌ای و با تجربه و همچنین متخصصین جوان و با انگیزه در زمینه دیجیتال مارکتینگ، کاروکسب و راهبری رسانه تشکیل گردید و تا به امروز با بیش از صدها پروژه در حوزه‌های مختلف و در شهرها و کشور‌های مختلف و کسب نتایج قابل توجه و قابل لمس به طلف خدا روز به روز پرقدرت‌تر و تخصصی‌تر در پیش هستیم.

متخصصان ما

معرفی اعضای تیم مجموعه