ترفند

نحوه دیده شدن در اکسپلور اینستا

نویسنده: کارشناس تولید محتوا 2021/05/11 0 نظر
نحوه دیده شدن در اکسپلور اینستا

همان طور که میدانید پست‌ها در اکسپلور اینستا طبق فعالیت‌ ها و سابقه قبلی شما انتخاب می‌ شوند و از الگوریتم‌ هایی که برای دنبال کردن فعالیت شما در اینستاگرام تعبیه شده است، پیروی می‌کنند؛ گفته میود اکسپلور اینستا صادقانه ترین مکان در دنیای اینترنت به حساب می آید. همه افراد کسب و کارهای خود به دنبال هر راهی هستند تا خود را نشان بدهند. صفحه اکسپلور اینستاگرام یکی از ساده ترین راه کارهای دیده شدن محسوب می گردد. دیده شدن در اکسپلور اینستا مانند یک تبلیغ رایگان و بسیار با ارزش است. در ادامه مقالات مجموعه بعلاوه به برخی از مهم ترین راه ها برای دیده شدن در اکسپلور گفته شده است.

استفاده درست از هشتگ

یکی از اولین روش ها برای دیده شدن هشتگ گذاری مناسب است. هشتگ‌ ها دائما فعال هستند و هر کس که آن‌ ها را جستجو کند، نمایش داده میشوند. با کشاندن مخاطبان به صفحه شما کار راحت‌تر می‌ شود. هشتگ‌ ها چاشنی شبکه‌ های اجتماعی هستند. نگاه نکنید که مردم به چه اندازه این هشتگ ها استفاده میکنند در هر صورت استفاده از آن برای کسب و کار لازم است.

استفاده از کپشن جذاب

استفاده از کپشن های جذاب و قدرتمند تاثیر بسیاری در جذب مخاطب دارد. می توانید جملاتی به کار ببرید که از طریق آن مخاطبین را تشویق به نظر دادن و شرکت در مباحث کنید. از آنها بخواهید به سوال شما پاسخ بدهند. به این شکل می توانید احتمال دیده شده در اکسپلور اینستاگرام را افزایش دهید.

زمان مناسب برای بارگذاری پست

دانستن زمان مناسب برای بارگذاری مطالب و پست ها تاثیر بسیاری در دیده شدن و قرار گرفتن در اکسپلور اینستا دارد. شما می توانید از طریق ارزیابی مخاطبین خود بهترین زمان جهت اپلود پست و تعداد مطلوب پست ها در هر روز را پیدا کنید. طبیعتا باید پست های خود را زمانی منتشر کنید که بیشترین تعداد فالوور های شما آنلاین و فعال هستند. به این صورت تعداد بازدید های شما بالا خواهد رفت.

تشویق به روشن کردن اعلان ها

فعال کردن اعلان ها سبب میشود تا شما راحت تر دیده بشوید. در این صورت شما فالوورهای اختصاصی برای خود خواهید داشت و امار بازدید ها به راحتی می تواند افزایش پیدا کند. پست هایی که بیشترین میزان لایک و کامنت را داشته باشند شانس بیشتری در دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام خواهند داشت که در صورت وجود این گزینه این کار راحت تر انجام خواهد شد.

  • تشویق کردن کاربران به تعامل
  • مورد توجه قرار دادن نظرات مخاطبین
  • تولید محتوا درجه یک
  • شناخت نوع مخاطب 
  • و …

از موارد دیگری هستند که باعث افزایش احتمال دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام خواهند شد. اگر به دنبال دیده شدن و یا گسترش کسب و کار خود و ایجاد یک برند هستید از هر ترفندی که برای بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *