ترفند

نکات کلیدی افزایش بازدید استوری اینستاگرام

نویسنده: کارشناس تولید محتوا 2021/05/10 0 نظر
نکات کلیدی افزایش بازدید استوری اینستاگرام

دیدن استوری ساده و بدون دردسر است. تحقیقات نشان داده که بازدید استوری ها نسبت به پست های اینستاگرامی خیلی بیشتر است. همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد تمرکز ویژه ایی روی استوری هایی که در اینستاگرام منتشر می کنند داشته باشند. به همین جهت افزایش بازدید استوری ها در اینستاگرام بسیار باارزش و مهم میباشد. یکی از قابلیت های شگفت انگیز و دوست داشتنی اینستاگرام که امروزه کاربران بسیاری از آن استفاده میکنند، استوری اینستاگرام است اما آیا راهی برای افزایش بازدید استوری اینستا وجود دارد؟

 انتشار در بهترین زمان

وقتی احساس کردید که درصد بیشتری از مخاطبان شما در اینستا فعال هستن بهترین زمان برای ارسال محتوای اینستاگرام است. چون بلافاصله بعد از قرار دادن داستان مشاهده میشود و بازخورد مثبت آن را خواهید دید. پس لازم است که در مورد مخاطبتان مقابلتان اطلاعات کافی داشته باشید. شما باید بدانید که مخاطب شما در چه زمانی از روز فعال است تا بتوانید زمان بندی مناسبی برای قرار دادن استوری‌ ها انتخاب کنید. معمولا در ساعات 13 تا 15 ظهر و 20 تا 22 شب میتوان بازدهی بیشتری از استوری های بارگذاری شده گرفت.

 وجود هشتگ در استوری

تعداد بسیاری از کاربران در اینستاگرام وجود دارند که، هشتگ های خاصی را دنبال می کنند. زمانی که شما هشتگی را در اینستاگرام جستجو می کنید، میتوانید استوری های فعالی که از آن هشتگ استفاده کرده اند را نیز مشاهده کنید. در بالای صفحه نیز می توانید با زدن روی تصویری که اینستاگرام برای یک هشتگ انتخاب کرده، استوریهایی که از هشتگ مذکور استفاده کرده اند را بازدید کنید.

استفاده از لوکیشن در داستان

استفاده از موقعیت مکانی یا همان لوکیشن (Location) یکی دیگر از روش های ساده اما کاربردی در جهت افزایش بازدید استوری اینستاگرام رایگان است. بسیاری از افراد برای جستجوی مشاغل محلی از اینستاگرام استفاده می‌ کنند. به طور مثال اگر کسی به دنبال دیدن پست هایی درباره حرم و یا مکان های زیارتی باشد اگر آن را جست و جو کند اینستا لیستی از مکان های مذهبی را نشان خواهد داد.

 منشن کردن

یکی از ویژگی های استوری در اینستاگرام، امکان منشن یا مورد خطاب قرار دادن افراد است. بهره بردن از این ویژگی چنانچه با خلاقیت تلفیق شود می تواند، باعث افزایش آمار بازدید استوری شما شود. به طور مثال تصور کنید شما پیجی برای ارائه کفش در اینستاگرام دارید. شخصی با تعداد فالوور بالا، یکی از محصولات شما را خریداری و پستی منتشر کرده که در آن محصولی که از شما خریده را استفاده کرده است. زمانی که شما او را منشن می کنید، به احتمال بسیار زیاد از پست شما بازدید خواهد کرد که همین جزو تکنیک های فروش به حساب می آید. اگر اینستاگرام استوری شما را به فالوورهایی که با با پیج او در ارتباط هستند پیشنهاد دهد سبب افزایش چشم گیری در تعداد بازدید های شما خواهد شد.

توجه داشته باشید که از نرم افزارهایی که برای افزایش بازدید داستان اینستاگرام استفاده میشوند به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا افزایش بازدید استوری به صورت فیک بهره ایی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *