ترفند

اشتباهاتی که باعث بسته شدن پیج اینستا میشود

نویسنده: کارشناس تولید محتوا 2021/05/10 0 نظر
اشتباهاتی که باعث بسته شدن پیج اینستا میشود

احتمالا شما هم بلاک شدن موقت لایک و کامنت و فالو در اینستاگرام را حداقل یک بار تجربه کرده‌اند. بلاک شدن در اینستاگرام امری غیر طبیعی نیست و افراد زیادی به دنبال راهکاری برای رفع بلاک یا محدودیت اینستا هستند. در ادامه چند فعالیت اشتباهی که باعث بروز این مشکل میشود بیان شده است

 فعالیت ربات گونه

لایک ها و فالو کردن های غیر معمولی و غیر طبیعی در زمان کم و به دفعات بالا یکی از کارهایی است که باعث میشود حساب شما مسدود شود. نباید از طریق راه های تأیید نشده در فضای اینستاگرام حساب بسازید. میزان انجام لایک و فالو و کامنت را به صورت افراطی افزایش ندهید.

 خرید فالور و لایک فیک

هر دوی این موارد بر خلاف قوانین خدمات اینستاگرام میباشد و موجب حذف حساب می‌شوند. حتی اگر مچتان را نگیرند، خرید فالورهای تقلبی و دست داشتن در این کار، حسابتان تهدید میکند و باعث آسیب زدن به نام و برند شما خواهد شد.

 محتوای غیر اخلاق یا مشمول حق نشر

یکی دیگر از کارهایی که باعث بسته شدن و یا مسدود شدن حساب کاربری در اینستاگرام میشود عدم رعایت قانون کپی رایت است. اینستاگرام برای صفحاتی که محتوای خوبی تولید می‌کنند، احترام زیادی قائل است پس بسیار برای اینستا مهم است که شما به قانون کپی‌ رایت احترام بگذارید و از محتواهایی استفاده کنید که حق کپی رایت ندارند. همچنین نباید تصاویر یا سایر محتواهای خشونت‌آمیز، عریان، نیمه‌عریان، تبعیض‌آمیز، غیر قانونی، متجاوزانه، منزجرکننده، یا وسوسه‌انگیز جنسی را منتشر کنید و در صورت تشخیص جریمه خواهید شد. شما نباید از این خدمات برای هر گونه اهداف غیر مجاز یا غیر قانونی استفاده کنید. شما موافقت می‌کنید که از تمام قوانین قضایی، مقررات و ضوابطِ پیروی کنید.

استفاده از اپلیکیشن‌ های خاص

بعضی از اپلیکیشن ها وجود دارند که مانند نرم افزار های آنفالو دسته جمعی و یا انفالو یاب و لایک گیر و فالورر گیر و … که نیاز به یوزر و پستورد دارند. این دسته از نرم افزار ها از نظر اینستا غیر اخلاقی هستند و در صورت تشخیص رابطه آنها ب حساب کاربری شما از ادامه فعالیت آنها جلوگیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *