اخبار

پر جست و جو ترین کلمات گوگل در سال 2020

نویسنده: کارشناس تولید محتوا 2021/05/25 0 نظر
پر جست و جو ترین کلمات گوگل در سال 2020

شرکت گوگل در روز های آخر هر سال میلادی، فهرستی از پر جست و جو ترین عبارات سرچ شده توسط کاربران در حوزه‌های مختلف را تهیه و منتشر می‌کند و نشان می‌ دهد در یک سال مردم بیشتر درگیر چه موضوعاتی بودند و چه مطالبی برایشان اهمیت بیشتری داشته است. علاوه بر ویروس کرونا و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، موضوعات مهم و باارزش دیگری مانند آتش‌سوزی استرالیا و کالیفرنیا، بازار سهام و … در فهرست محبوب ترین پر جست و جو ترین کلمات در گوگل در سال 2020 قرار گرفته اند در ادامه این مقاله از  بعلاوه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

سال 2020 سالی دشوار و با پستی و بلندی بسیار بود که اتفاقات تلخ و بعضا غیرمنتظره بسیاری در این سال رقم خورد. مهم‌ترین خبر در این سال شیوع ویروس کرونا بود که توجه تمام دنیا را به خود جلب کرد و همچنان نیز یکی از مسائل مهم برای مردم جهان است و اخبار داغ و تازه ایی منتشر میشود. اخبار مربوط به کرونا، تعداد افراد مبتلا شده به این بیماری و جان باختگان، راه های منتقل شدن ویروس، راه های پیشگیری و مراحل تولید واکسن آن در صدر فهرست پرسرچ ترین کلمات گوگل در سال 2020 قرار دارد. بعد از این موضوع نیز مسئله انتخاب ریاست جمهوری آمریکا و حواشی و نتیجه آن جزء پر جست و جو ترین کلمات گوگل قرار دارد.

تکراری ترین جست و جوها در گوگل

اولین جدول گوگل ترندز مربوط به محبوب‌ترین و پر جست و جوترین کلمات گوگل و عبارات جستجو شده محبوب توسط کاربران میباشد که حوزه‌های متفاوت بسیاری را دربرمیگیرد. گوگل ترندز با نزدیک شدن به سال بسیار عجیب و پرماجرا 2020، فهرستی از پر جست و جوترین کلمات این سال در حوزه‌های مختلف را منتشر کرده است. در بین عبارات جست و جو شده، «انتخابات آمریکا» و «ویروس کرونا» بیشترین میزان سرچ شدن را در اختیار دارند و جزء مهمترین رویدادهای این سال محسوب می‌شوند. در ادامه این مقاله پرجست و جو ترین کلمات در گوگل گفته خواهد شد.

پر جست و جو ترین های گوگل

پر جست و جو ترین اخبار

اما در بخش اخبار روز نیز رویدادهای مهم و داغی در گوگل جست و جو شده است که باز هم موضوع انتخابات آمریکا جزء پر جست و جو ترین کلمات در گوگل قرار دارد. انتخاباتی که به دلیل حواشی و جنجال خای زیاد بسیار مورد توجه قرار گرفت. در جدول زیر می‌توانید لیست پرسرچ ترین کلمات گوگل در سال 2020 در بخش اخبار (News) را مشاهده کنید. مباحث مهم اقتصادی همچون بیکاری و سهام نیز در مرکز توجه مردم دنیا قرار دارند و مسئله نژادپرستی نیز یکی دیگر از پر جست و جو ترین کلمات در گوگل در سال 2020 است که در سراسر دنیا توسط مردم سرچ شده است.

پرجست و جو ترین اخبار

محبوب ترین بازی ها در سال 2020

بازی های بسیاری نیز در سال 2020 منتشر شدند که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. اسامی برخی از بازی ها که در سال 2020 توسط کاربران بیشترین جست و جو را داشتند در ادامه آورده شده است.

1 Among Us
2 Fall Guys: Ultimate Knockout
3 Valorant
4 Genshin Impact
5 The Last of Us 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *